Geselecteerd voor SpinAwards

SpinawardsVandaag kreeg ik te horen dat we genomineerd zijn voor een SpinAward in de categorie “Beste Online Campagne”. Ter ondersteuning van het reclamebureau Vrienden communicatie hebben we voor Coca Cola en de rapper Brainpower de website RecRelease.nl ontwikkeld.

RecRelease is een online muziekplatform, dat jonge mensen een podium biedt om hun muzikale skills met iedereen te delen. Het platform is gebaseerd op ‘consumer generated content’ en ontwikkeld om Coca-Cola beter aansluiting te geven op de belevingswereld van jongeren. Op RecRelease.nl kunnen jongeren een profiel aanmaken, zelfgemaakte muziek en clips uploaden, elkaar beoordelen en met elkaar communiceren over de inzendingen. Tevens wordt de mogelijkheid geboden via webcam een clip op te nemen die dan direct op de server wordt gezet. Deze en de geuploade clips worden automatisch geconverteerd naar bannerformaat en direct onderdeel van de communicatiecampagne. Daarbij kan gestuurd worden op de profielen; jongen/meisje, regio, etc.

RecReleaseNa de nominatie voor “Best Dutch App” tijdens de WEB2.0 Awards voor onze RSS oplossing Febber, is dit de tweede nominatie in korte tijd voor onze projecten. Hier zijn wij natuurlijk erg trots op.

Delen:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • eKudos
  • email
  • Hyves
  • LinkedIn
  • MSN Reporter
  • MySpace
  • NuJIJ
  • StumbleUpon
  • Twitter

GERELATEERD

  • Geen gerelateerde berichten gevonden

Blog

Nederland haalt in 2011 2,5 miljoen euro op via crowdfunding
In 2011 is er door crowdfundinginitiatieven 2,5 miljoen euro opgehaald in Nederland. De 2 grootste p...

Ruim 1 miljoen euro via crowdfunding opgehaald
Met een donatie van 20 euro van een Amsterdamse student aan het online tijdschrift “Hard//hoofd”...

Crowdfunding gestart voor Schooltje van Dik Trom
  Een bijzonder schooltje, en dat is het! Het schooltje van Dik Trom staat in het Noord-...

Tweets