Project WEBclusive genomineerd voor Prix Jeunesse

Prix JeunesseNadat het GameStudio project al genomineerd is voor een SpinAward (uitreiking morgen) en een ADCN Lamp, is nu bekend geworden dat dit project ook genomineerd is voor de internationale Prix Jeunesse International.

Dit festival richt zich op internationale TV programma’s of online projecten voor jongeren. Het GameStudio project, dat we in opdracht van ijsfontein hebben ontwikkeld voor de NPS/het Klokhuis is het enige Nederlandse project dat is doorgedrongen tot de finale! De overige finalisten zijn:

Pre-School:

School age/Youth:

Tijdens de PRIX JEUNESSE festival week in Munchen (30 mei – 4 Juni) worden de genomineerde projecten gepresenteerd en de winnaars bepaald.

Delen:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • eKudos
  • email
  • Hyves
  • LinkedIn
  • MSN Reporter
  • MySpace
  • NuJIJ
  • StumbleUpon
  • Twitter

Blog

Crowdfundcampagne BeleefLeeuwenhorst.nl
Afgelopen 23 april heeft WEBclusive in opdracht van het Zuid-Hollands Landschap de crowdfundingcampa...

Crowdfunding project iMakeRotterdam / de Luchtsingel wint 4 miljoen euro
De crowdfunding campagne iMakeRotterdam / de Luchtsingel die door WEBclusive is ontwikkeld, heef...

Nederland haalt in 2011 2,5 miljoen euro op via crowdfunding
In 2011 is er door crowdfundinginitiatieven 2,5 miljoen euro opgehaald in Nederland. De 2 grootste p...

Tweets