Overheid 2.0 – Matching site voor actieprogramma Onderwijs Bewijs

In opdracht van Senter Novem en het ministerie OCW heeft WEBclusive in de afgelopen tijd een online registratie en matching omgeving opgezet voor Onderwijs Bewijs. Echte overheid 2.0 aldus WEBclusive. Onder het Actieprogramma Onderwijs Bewijs wordt experimenteel onderzoek verricht binnen het primair en voortgezet onderwijs. Het doel is om via wetenschappelijke experimenten kennis te krijgen over wat werkt en niet werkt in het onderwijs. Scholen én onderzoeksinstellingen kunnen gezamenlijk projectvoorstellen indienen.

Om onderzoekers en scholen te ondersteunen heeft het ministerie OCW aan WEBclusive gevraagd om een interactieve webomgeving op te zetten. Het resultaat is:

een website waarin geïnteresseerden zich voor het congres Open Huis van 9 september kunnen inschrijven maar onderzoekers en scholen ook online gematched worden met potentiële partners. Deze partners zijn handig voor het benodigde consortium van een mogelijke projectaanvraag.

OCW heeft met deze webomgeving gekozen voor een heel interactieve webomgeving en stapt hiermee helemaal in de web 2.0 trend waarbij gebruikers een centrale en zelfstandige rol hebben in de informatierijkheid van de omgeving en de manier hoe ze deze informatie willen verwerken.

In het vervolg op deze innovatieve website zal er  ook een online aanvraagtool ontwikkeld gaan worden waarbij er door meerdere personen tegelijkertijd online kan worden meegeschreven in het onderzoeksvoorstel. Op deze manier komt een heel mooi voorbeeld/product tot stand voor het gemakkelijker maken van aanvraagtrajecten.

Delen:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • eKudos
  • email
  • Hyves
  • LinkedIn
  • MSN Reporter
  • MySpace
  • NuJIJ
  • StumbleUpon
  • Twitter

Blog

Sterke groei in aantal gecertificeerde PHP ontwikkelaars
In de afgelopen 5 maanden zijn er ruim 13% extra PHP ontwikkelaars geslaagd voor het ZCE-examen. Dit...

Kijkje achter de schermen bij project eLinea
Sinds eind vorig jaar is WEBclusive betrokken bij de ontwikkeling van een uniek project binnen de ui...

WEBclusive wordt Zend Solution Partner
Per 1 mei 2010 is WEBclusive toegetreden tot een selecte groep van bedrijven in de Benelux die gecer...

Tweets