WEBclusive zoekt een Senior Projectmanager

WEBclusive is op zoek naar een Projectmanager met ruime ervaring in het begeleiden van grote internetprojecten en het aansturen van een projectteam van programmeurs en interaction designers.

Wil je werken met een gezellig team van professionals aan vernieuwende (sociale) internet projecten, lees dan verder.

Door de snelle groei het afgelopen jaar hebben we als bedrijf steeds meer de behoefte aan een extra Senior Projectmanager die om kan gaan met het managen van grote en complexe (maar ook kleinere) projecten bij de overheden en multinationals waar wij voor werken. Een belangrijke taak zal het inhoudelijk begeleiden van de projecten zijn en het aansturen van een projectteam van een aantal personen.

Over WEBclusive:
WEBclusive is een technisch internet bureau met een specialisatie in de ontwikkeling van sociale internet concepten. We werken voor o.a. Philips, Coca-Cola, MTV, NPS, Cinekid, AH, Heineken, Verkade, Haagse Hogeschool, LUMC, Nirov, Ministerie van OC&W en een aantal woningcorporaties.

Enkele projecten die we hebben ontwikkeld:

We zoeken iemand voor een vast dienstverband voor een 32- of 40-urige werkweek.

Delen:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • eKudos
  • email
  • Hyves
  • LinkedIn
  • MSN Reporter
  • MySpace
  • NuJIJ
  • StumbleUpon
  • Twitter

Blog

Nederland haalt in 2011 2,5 miljoen euro op via crowdfunding
In 2011 is er door crowdfundinginitiatieven 2,5 miljoen euro opgehaald in Nederland. De 2 grootste p...

Ruim 1 miljoen euro via crowdfunding opgehaald
Met een donatie van 20 euro van een Amsterdamse student aan het online tijdschrift “Hard//hoofd”...

Crowdfunding gestart voor Schooltje van Dik Trom
  Een bijzonder schooltje, en dat is het! Het schooltje van Dik Trom staat in het Noord-...

Tweets